Nejdůležitějším cílem naší školy je poskytnou studentům všeobecné a ekonomické střední vzdělání na profesionální úrovni. A co nejlépe je připravit k maturitě a hlavně pak k přijímacímu řízení na vysoké školy ať už se jedná humanitní, společenskovědní, ekonomické, manažerské či lékařské obory vysokých škol.

Zaměření školy: Gymnázium, Obchodní akademie

Jde nám také v neposlední řadě o kvalitní uplatnění studentů v pracovním životě. Proto se individuálně zaměřujeme na rozvoj osobnosti každého studenta například výběrem ze široké škály volitelných předmětů a pomoci mu tak, aby se co nejvíce seberealizoval.

• Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Legionářů 1, 695 01 Hodonín
  • Hodonín