Hlavní město Praha

1. Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
2. Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
3. Gymnázium Botičská Praha 2
4. Gymnázium Oty Pavla Praha 5
5. Gymnázium Elišky Krásnohorské Praha 4
6. Gymnázium Jaroslava Seiferta o.p.s. Praha 9
7. 1. Slovanské gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
8. EDUCAnet - gymnázium a střední odborná škola Praha 4, s.r.o.
9. Arcibiskupské gymnázium v Praze 2
10. Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium v Praze 2
11. Gymnázium Jana Palacha Praha 1
12. Gymnázium Jana Nerudy Praha 1
13. Trojské gymnázium Praha 7
14. Gymnázium Jana Keplera Praha 6
15. Gymnázium Na Vítězné pláni Praha 4
16. Gymnázium Christiana Dopplera Praha 5
17. Gymnázium Nad Alejí Praha 6
18. Gymnázium Písnická Praha 4
19. Gymnázium Špitálská Praha 9
20. Gymnázium Na Pražačce Praha 3
21. Gymnázium Českolipská Praha 9
22. Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
23. Gymnázium Omská Praha 10
24. Gymnázium Voděradská Praha 10
25. Gymnázium Nad Štolou Praha 7
26. Křesťanské gymnázium Praha 10
27. Soukromé gymnázium ARCUS Praha 9, s.r.o.
28. Gymnázium Litoměřická Praha 9
29. Gymnázium Chodovická Praha 9
30. Gymnázium Čakovice Praha 9
31. Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna Praha 8
32. Nový Porg gymnázium Praha 8
33. Karlínské gymnázium Praha 8
34. Gymnázium Ústavní Praha 8
35. Gymnázium U Libeňského zámku Praha 8
36. Rakouské gymnázium v Praze 7, o.p.s.
37. Střední škola, gymnázium a lyceum Praha 6
38. Mensa gymnázium, o.p.s. Praha 5
39. Gymnázium Německé školy v Praze 5
40. Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5
41. Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha 5
42. Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené Praha 5
43. Gymnázium Jaroslava Heyrovského Praha 5
44. Dino High School - Soukromé osmileté gymnázium Praha 4
45. Gymnáziu Altis
46. Duhovka - Gymnázium pro život Praha 4
47. Klasické gymnázium Modřany Praha 4
48. Gymnázium Postupická Praha 4
49. Gymnázium Opatov Praha 4
50. Gymnázium Milady Horákové v Praze 4
51. Gymnasium Jižní Město Praha 4
52. Gymnázium Karla Sladkovského Praha 3
53. Soukromé gymnázium Josefa Škvoreckého Praha 2
54. Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené Praha 2
55. Gymnázium Sázavská Praha 2
56. Soukromé reálné gymnázium Přírodní škola o.p.s Praha 18
57. První česko-ruské gymnázium, s.r.o. Praha 10
58. Gymnázium Přípotoční Praha 10
59. Gymnázium bratří Čapků Praha 10
60. EKO GYMNÁZIUM Praha o.p.s.
61. Akademické gymnázium Praha 1
62. Malostranské gymnázium Praha 1
63. Gymnázium Prof. Jana Patočky Praha 1
64. Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského Praha 1
65. Anglicko-české gymnázium AMAZON Praha 1

Jihočeský kraj

1. Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183
2. Česko-anglické gymnázium České Budějovice
3. Gymnázium Vodňany
4. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Vimperk
5. Gymnázium česká a Gymnázium olympijských nadějí České Budějovice
6. České reálné gymnázium České Budějovice
7. Táborské soukromé gymnázium, s.r.o. Tábor
8. Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
9. Gymnázium Soběslav
10. Gymnázium Strakonice
11. Gymnázium Prachatice
12. Gymnázium Písek
13. Gymnázium Třeboň
14. Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
15. Gymnázium Dačice
16. Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Kaplice
17. Gymnázium Český Krumlov
18. Gymnázium Týn nad Vltavou
19. Gymnázium Trhové Sviny
20. Gymnázium České Budějovice
21. Gymnázium J.V. Jirsíka České Budějovice
22. Biskupské gymnázium J.N. Neumanna a Církevní základní škola České Budějovice
23. Gymnázium Benešov

Jihomoravský kraj

1. Purkyňovo gymnázium, Strážnice
2. Gymnázium Brno, Vídeňská 47
3. Gymnázium Brno, Elgartova 3
4. Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
5. Gymnázium Boskovice
6. Biskupské gymnázium Brno
7. Gymnázium Matyáše Lercha Brno
8. Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
9. Gymnázium Tišnov
10. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav
11. Gymnázium Hády Brno
12. Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno
13. Klasické a Španělské gymnázium Brno-Bystrc
14. Gymnázium Brno, Křenová 36
15. Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo
16. Gymnázium a střední odborná škola pedagogická Znojmo
17. Gymnázium Moravský Krumlov
18. Gymnázium Vyškov
19. Gymnázium Bučovice
20. Klvaňovo gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a sociální Kyjov
21. Gymnázium Velké Pavlovice
22. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Mikulov
23. Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna
24. Gymnázium T.G.Masaryka Hustopeče
25. Gymnázium Židlochovice
26. Gymnázium Tomáše G. Masaryka, Zastávka
27. Moravské gymnázium Brno
28. I. Německé zemské gymnázium Brno
29. Gymnázium Brno-Řečkovice
30. Gymnázium Pavla Křížkovského s uměleckou profilací Brno
31. Gymnázium J. G. Mendela Brno
32. Gymnázium Integra Brno, s.r.o.
33. Gymnázium GLOBE Brno, s.r.o.
34. EKO gymnázium Brno, o.p.s.
35. EDUCAnet - Střední odborná škola a gymnázium Brno, o.p.s.
36. Cyrilometodějské gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Brno
37. Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Legionářů 1, 695 01 Hodonín

Karlovarský kraj

1. Svobodná chebská škola, Základní škola a gymnázium Cheb
2. Gymnázium Cheb
3. Gymnázium Sokolov
4. Gymnázium, základní škola a mateřská škola Mánesova Sokolov
5. Gymnázium a obchodní akademie Chodov
6. Gymnázium Ostrov
7. Střední odborná škola pedagogická, Gymnázium a Vyšší odborná škola Karlovy Vary
8. První české gymnázium v Karlových Varech
9. Gymnázium a Obchodní akademie Mariánské Lázně
10. Gymnázium a Střední odborná škola Aš

Kraj Vysočina

1. Gymnázium Žďár nad Sázavou
2. Gymnázium dr. A. Hrdličky Humpolec
3. Gymnázium Havlíčkův Brod
4. Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
5. Katolické gymnázium Třebíč
6. Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě
7. Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
8. Gymnázium Chotěboř
9. Gymnázium Velké Meziříčí
10. Gymnázium Třebíč
11. Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem
12. Gymnázium a Střední odborná škola Moravské Budějovice
13. Gymnázium Pelhřimov
14. Gymnázium Pacov
15. Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
16. Soukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s. Jihlava
17. Gymnázium Jihlava
18. Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou

Královéhradecký kraj

1. Gymnázium Broumov
2. Jiráskovo gymnázium Náchod
3. Městské gymnázium a Střední odborná škola Úpice
4. Gymnázium a Střední odborná škola Hostinné
5. Gymnázium Boženy Němcové v Hradci Králové
6. Gymnázium J.K. Tyla Hradec Králové
7. Lepařovo gymnázium Jičín
8. Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína Hradec Králové
9. Gymnázium Dvůr Králové n. L.
10. Gymnázium Dobruška
11. Gymnázium Vrchlabí
12. Gymnázium Trutnov
13. Gymnázium F.M. Pelcla Rychnov nad Kněžnou
14. Gymnázium a Střední odborná škola Jaroměř
15. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Nová Paka
16. Gymnázium, Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Vyšší odborná škola Hořice
17. Gymnázium Nový Bydžov
18. První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
19. Česko-Anglické gymnázium Hradec Králové
20. Gymnázium Šlapanice
21. Gymnázium Jana Blahoslava v Ivančicích

Liberecký kraj

1. Gymnázium Frýdlant
2. Gymnázium I. Olbrachta Semily
3. Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
4. Gymnázium Turnov
5. Gymnázium a Střední odborná škola Jilemnice
6. Střední odborná škola a gymnázium Liberec
7. Podještědské gymnázium Liberec
8. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Liberec
9. Gymnázium Tanvald
10. Gymnázium Jablonec nad Nisou
11. Gymnázium Mimoň
12. Gymnázium Česká Lípa

Moravskoslezský kraj

1. Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace
2. Slezské gymnázium Opava
3. Gymnázium Krnov
4. Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace
5. Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Ostrava
6. Gymnázium, Český Těšín, příspěvková organizace
7. Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
8. Gymnázium a Střední škola Rájec-Jestřebí o.p.s.
9. Gymnázium Rýmařov
10. Gymnázium BMA - křesťanské jazykové gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
11. Čtyřleté a osmileté gymnázium Frýdek-Místek
12. Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
13. Masarykovo gymnázium Příbor
14. Gymnázium Třinec
15. Mendelovo gymnázium v Opavě
16. Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba
17. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského a Gymnázium Ostrava
18. Střední odborná škola umělecká a Gymnázium s.r.o. Ostrava
19. Soukromé šestileté gymnázium v Ostravě
20. Matiční gymnázium Ostrava
21. Jazykové gymnázium Pavla Tigrida Ostrava
22. Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě
23. Soukromé gymnázium a Střední odborná škola IUVENTAS Ostrava
24. Gymnázium Ostrava - Zábřeh
25. Gymnázium Olgy Havlové Ostrava - Poruba
26. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Ostrava
27. EDUCAnet gymnázium Ostrava
28. Biskupské gymnázium v Ostravě
29. 1st International School of Ostrava - základní škola a gymnázium, s.r.o.
30. Gymnázium Josefa Kainara Hlučín
31. Gymnázium Nový Jičín
32. Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o. Orlová
33. Gymnázium a Střední odborná škola Orlová - Lutyně
34. Gymnázium Karviná
35. Vyšší odborná škola DAKOL, Střední odborná škola a gymnázium DAKOL a Střední odborné učiliště DAKOL Karviná
36. Gymnázium Havířov - Podlesí
37. Gymnázium Komenského, Havířov
38. Gymnázium s polským jazykem vyučovacím v Českém Těšíně
39. Gymnázium Františka Živného v Bohumíně
40. Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek
41. Gymnázium a Střední odborná škola Frýdek-Místek
42. Základní škola a Městské osmileté gymnázium Bruntál
43. Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál, příspěvková organizace

Olomoucký kraj

1. Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2
2. Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
3. Gymnázium Jeseník
4. Církevní gymnázium Německého řádu Olomouc
5. Gymnázium Uničov
6. Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov
7. Základní škola a Gymnázium města Konice
8. Gymnázium Jana Opletala Litovel
9. Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc
10. Slovanské gymnázium Olomouc
11. Gymnázium Olomouc - Hejčín
12. Gymnázium Zábřeh
13. Gymnázium Šumperk
14. Gymnázium Jakuba Škody Přerov
15. Gymnázium Lipník nad Bečvou
16. Gymnázium Kojetín
17. Gymnázium Hranice
18. Cyrilometodějské gymnázium a mateřská škola v Prostějově
19. Gymnázium Šternberk
20. Gymnázium Palackého a Střední odborná škola živnostenská Přerov, s. r. o.

Pardubický kraj

1. Gymnázium Česká Třebová
2. Gymnázium Mozartova, Pardubice
3. Gymnázium Ústí nad Orlicí
4. Gymnázium Josefa Ressela Chrudim
5. Gymnázium Aloise Jiráska Litomyšl
6. Gymnázium Žamberk
7. Letohradské soukromé gymnázium Letohrad
8. Gymnázium Vysoké Mýto
9. Gymnázium Pardubice
10. Gymnázium Svitavy
11. Gymnázium Polička
12. Gymnázium Moravská Třebová
13. Gymnázium Jevíčko
14. Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
15. Sportovní gymnázium Pardubice
16. Anglické gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Pardubice
17. Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice
18. Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
19. Gymnázium K.V.Raise Hlinsko
20. Gymnázium Blansko

Plzeňský kraj

1. Gymnázium J.Š. Baara Domažlice
2. Gymnázium Františka Křižíka s.r.o. Plzeň
3. Gymnázium Blovice
4. Gymnázium a Střední odborná škola Plasy
5. Církevní gymnázium Plzeň
6. Gymnázium Tachov
7. Gymnázium Stříbro
8. Gymnázium a Střední odborná škola Rokycany
9. Gymnázium J.S. Machara Brandýs nad Labem
10. Sportovní gymnázium Plzeň
11. Masarykovo gymnázium Plzeň
12. Gymnázium Plzeň
13. Gymnázium Luďka Pika Plzeň
14. Gymnázium Sušice
15. Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
16. Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN Staňkov

Středočeský kraj

1. Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
2. Sportovní gymnázium Kladno
3. Gymnázium pod Svatou Horou Příbram
4. Gymnázium Jiřího z Poděbrad Poděbrady
5. Gymnázium Václava Hraběte Hořovice
6. Gymnázium Jana Palacha Mělník
7. Gymnázium Kladno
8. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Čáslav
9. Gymnázium Joachima Barranda Beroun
10. Open Gate gymnázium Říčany
11. Gymnázium Kolín
12. Gymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
13. Gymnázium Václava Beneše Třebízského ve Slaném
14. Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
15. Gymnázium J.A. Komenského Nové Strašecí
16. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
17. Waldorfská škola Příbram - Základní škola, gymnázium a střední odborné učiliště
18. Gymnázium Příbram
19. Gymnázium Karla Čapka Dobříš
20. Masarykovo klasické gymnázium Říčany, s.r.o.
21. Gymnázium Říčany
22. Gymnázium Čelákovice
23. EKO gymnázium a Střední odborná škola multimediálních studií Poděbrady
24. Gymnázium Nymburk
25. Gymnázium Mnichovo Hradiště
26. Gymnázium Mladá Boleslav
27. Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav
28. Gymnázium Františka Palackého Neratovice
29. Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
30. Církevní gymnázium sv. Voršily Kutná Hora
31. Gymnázium Český Brod
32. EDUCAnet - Soukromé gymnázium Kladno s.r.o.
33. Gymnázium Vlašim

Ústecký kraj

1. Gymnázium Rumburk
2. Gymnázium Lovosice
3. Gymnázium T.G.Masaryka Litvínov
4. Gymnázium Žatec
5. Gymnázium Kadaň
6. Gymnázium Varnsdorf
7. Podkrušnohorské gymnázium Most
8. Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václav Šmejkala Ústí nad Labem
9. Gymnázium Chomutov
10. Gymnázium Jateční Ústí nad Labem
11. Gymnázium Teplice
12. Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov
13. Gymnázium Jana Amose Komenského s.r.o. Dubí
14. Gymnázium Podbořany
15. Gymnázium Václava Hlavatého Louny
16. Gymnázium Roudnice nad Labem
17. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště o.p.s. Litoměřice
18. Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
19. Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří
20. Gymnázium Děčín
21. Gymnázium Česká Kamenice

Zlínský kraj

1. Gymnázium Zlín Lesní čtvrť
2. Gymnázium Otrokovice
3. Stojanovo gymnázium Velehrad
4. Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
5. Gymnázium Valašské Klobouky
6. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
7. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
8. Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
9. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
10. Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
11. Gymnázium Jana Pivečky Slavičín
12. Masarykovo gymnázium Vsetín
13. Gymnázium J.A. Komenského a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod
14. Soukromé gymnázium a střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Kunovice
15. Gymnázium Kroměříž