Hlavní město Praha

1. Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
2. Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
3. Gymnázium Jana Palacha Praha 1
4. Gymnázium Sázavská Praha 2
5. Anglicko-české gymnázium AMAZON Praha 1
6. Gymnázium Oty Pavla Praha 5
7. Gymnázium Botičská Praha 2
8. Gymnáziu Altis
9. Gymnázium Na Pražačce Praha 3
10. 1. Slovanské gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
11. Gymnázium Jana Nerudy Praha 1
12. Gymnázium Elišky Krásnohorské Praha 4
13. Gymnázium Jana Keplera Praha 6
14. Gymnázium Nad Alejí Praha 6
15. Gymnázium Litoměřická Praha 9
16. Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
17. Střední škola, gymnázium a lyceum Praha 6
18. EDUCAnet - gymnázium a střední odborná škola Praha 4, s.r.o.
19. Gymnázium U Libeňského zámku Praha 8
20. Gymnázium Christiana Dopplera Praha 5
21. Gymnázium Českolipská Praha 9
22. Gymnázium Jaroslava Heyrovského Praha 5
23. Karlínské gymnázium Praha 8
24. Gymnázium Špitálská Praha 9
25. Soukromé gymnázium ARCUS Praha 9, s.r.o.
26. Gymnázium Prof. Jana Patočky Praha 1
27. Gymnázium Nad Štolou Praha 7
28. Nový Porg gymnázium Praha 8
29. Gymnázium Jaroslava Seiferta o.p.s. Praha 9
30. Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna Praha 8
31. Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5
32. Gymnázium Postupická Praha 4
33. Rakouské gymnázium v Praze 7, o.p.s.
34. Mensa gymnázium, o.p.s. Praha 5
35. Gymnázium Ústavní Praha 8
36. Gymnázium Čakovice Praha 9
37. Gymnázium Chodovická Praha 9
38. Gymnázium Na Vítězné pláni Praha 4
39. Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené Praha 5
40. Trojské gymnázium Praha 7
41. Dino High School - Soukromé osmileté gymnázium Praha 4
42. Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha 5
43. Gymnázium Německé školy v Praze 5
44. Gymnázium Písnická Praha 4
45. Gymnasium Jižní Město Praha 4
46. Gymnázium Opatov Praha 4
47. Klasické gymnázium Modřany Praha 4
48. Gymnázium Milady Horákové v Praze 4
49. Gymnázium Duhovka, Praha 7
50. Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené Praha 2
51. Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium v Praze 2
52. Soukromé gymnázium Josefa Škvoreckého Praha 2
53. Gymnázium Karla Sladkovského Praha 3
54. Arcibiskupské gymnázium v Praze 2
55. Gymnázium Voděradská Praha 10
56. Soukromé reálné gymnázium Přírodní škola o.p.s Praha 18
57. První česko-ruské gymnázium, s.r.o. Praha 10
58. Gymnázium Omská Praha 10
59. Gymnázium Přípotoční Praha 10
60. Křesťanské gymnázium Praha 10
61. Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
62. Akademické gymnázium Praha 1
63. Gymnázium bratří Čapků Praha 10
64. Malostranské gymnázium Praha 1
65. Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského Praha 1

Jihočeský kraj

1. Gymnázium Vodňany
2. Česko-anglické gymnázium České Budějovice
3. Gymnázium Třeboň
4. Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183
5. České reálné gymnázium České Budějovice
6. Gymnázium Český Krumlov
7. Gymnázium České Budějovice
8. Gymnázium česká a Gymnázium olympijských nadějí České Budějovice
9. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Vimperk, Pivovarská 69
10. Biskupské gymnázium J.N. Neumanna a Církevní základní škola České Budějovice
11. Gymnázium J.V. Jirsíka České Budějovice
12. Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
13. Táborské soukromé gymnázium, s.r.o. Tábor
14. Gymnázium Soběslav
15. Gymnázium Strakonice
16. Gymnázium Písek
17. Gymnázium Prachatice
18. Gymnázium Dačice
19. Gymnázium Trhové Sviny
20. Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
21. Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Kaplice
22. Gymnázium Benešov
23. Gymnázium Týn nad Vltavou

Jihomoravský kraj

1. Gymnázium Brno, Vídeňská 47
2. Purkyňovo gymnázium, Strážnice
3. Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
4. Gymnázium Boskovice
5. Gymnázium Tišnov
6. Gymnázium a Střední škola Rájec-Jestřebí o.p.s.
7. Gymnázium Brno, Křenová 36
8. Klvaňovo gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a sociální Kyjov
9. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Mikulov
10. Klasické a Španělské gymnázium Brno-Bystrc
11. EDUCAnet - Střední odborná škola a gymnázium Brno, o.p.s.
12. Gymnázium Matyáše Lercha Brno
13. Gymnázium Hády Brno
14. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav
15. Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Legionářů 1, 695 01 Hodonín
16. Biskupské gymnázium Brno
17. Gymnázium T.G.Masaryka Hustopeče
18. Gymnázium Velké Pavlovice
19. Gymnázium Vyškov
20. Gymnázium Brno, Elgartova 3
21. Gymnázium a střední odborná škola pedagogická Znojmo
22. Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo
23. Gymnázium Moravský Krumlov
24. Gymnázium Tomáše G. Masaryka, Zastávka
25. Gymnázium Šlapanice
26. Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna
27. Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
28. Moravské gymnázium Brno
29. I. Německé zemské gymnázium Brno
30. Gymnázium Židlochovice
31. Gymnázium Bučovice
32. Gymnázium Pavla Křížkovského s uměleckou profilací Brno
33. Gymnázium J. G. Mendela Brno
34. Gymnázium Jana Blahoslava v Ivančicích
35. Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno
36. Gymnázium Integra Brno, s.r.o.
37. Gymnázium Brno-Řečkovice
38. EKO gymnázium Brno, o.p.s.
39. Cyrilometodějské gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Brno
40. Gymnázium GLOBE Brno, s.r.o.

Karlovarský kraj

1. Svobodná chebská škola, Základní škola a gymnázium Cheb
2. Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
3. Gymnázium Sokolov
4. První české gymnázium v Karlových Varech
5. Gymnázium Ostrov
6. Gymnázium a střední odborná škola Chodov
7. Gymnázium a Obchodní akademie Mariánské Lázně
8. Gymnázium, základní škola a mateřská škola Mánesova Sokolov
9. Gymnázium a Střední odborná škola Aš
10. Střední odborná škola pedagogická, Gymnázium a Vyšší odborná škola Karlovy Vary

Kraj Vysočina

1. Katolické gymnázium Třebíč
2. Gymnázium Žďár nad Sázavou
3. Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
4. Gymnázium Chotěboř
5. Gymnázium Havlíčkův Brod
6. Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
7. Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou
8. Gymnázium dr. A. Hrdličky Humpolec
9. Gymnázium Velké Meziříčí
10. Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě
11. Gymnázium Pelhřimov
12. Gymnázium Třebíč
13. Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
14. Gymnázium Jihlava
15. Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem
16. Gymnázium a Střední odborná škola Moravské Budějovice
17. Gymnázium Pacov
18. Soukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s. Jihlava

Královéhradecký kraj

1. Gymnázium Broumov
2. Městské gymnázium a Střední odborná škola Úpice
3. Jiráskovo gymnázium Náchod
4. Gymnázium Nový Bydžov
5. Gymnázium Dvůr Králové n. L.
6. Gymnázium F.M. Pelcla Rychnov nad Kněžnou
7. Lepařovo gymnázium Jičín
8. Gymnázium Boženy Němcové v Hradci Králové
9. Gymnázium a Střední odborná škola Jaroměř
10. Gymnázium a Střední odborná škola Hostinné
11. Gymnázium Trutnov
12. Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína Hradec Králové
13. Gymnázium J.K. Tyla Hradec Králové
14. Gymnázium Vrchlabí
15. Gymnázium Dobruška
16. Česko-Anglické gymnázium Hradec Králové
17. Gymnázium, Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Vyšší odborná škola Hořice
18. První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
19. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Nová Paka

Liberecký kraj

1. Gymnázium I. Olbrachta Semily
2. Gymnázium a Střední odborná škola Jilemnice
3. Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
4. Gymnázium, Frýdlant, Mládeže 884, příspěvková organizace
5. Gymnázium Turnov
6. Gymnázium a SOŠPg, Liberec, Jeronýmova 425/27
7. Střední odborná škola a gymnázium Liberec
8. Gymnázium Jablonec nad Nisou
9. Gymnázium Tanvald
10. Podještědské gymnázium Liberec
11. Gymnázium Mimoň
12. Gymnázium Česká Lípa

Moravskoslezský kraj

1. Slezské gymnázium Opava
2. Gymnázium Krnov
3. Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace
4. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Ostrava
5. Mendelovo gymnázium v Opavě
6. Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace
7. Gymnázium Havířov - Podlesí
8. Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o. Orlová
9. Gymnázium Komenského, Havířov
10. Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek
11. Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace
12. Gymnázium Josefa Kainara Hlučín
13. Masarykovo gymnázium Příbor
14. Gymnázium Třinec
15. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského a Gymnázium Ostrava
16. Matiční gymnázium Ostrava
17. Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě
18. Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba
19. Střední odborná škola umělecká a Gymnázium s.r.o. Ostrava
20. Jazykové gymnázium Pavla Tigrida Ostrava
21. Gymnázium Olgy Havlové Ostrava - Poruba
22. Soukromé gymnázium a Střední odborná škola IUVENTAS Ostrava
23. Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Ostrava
24. EDUCAnet gymnázium Ostrava
25. Soukromé šestileté gymnázium v Ostravě
26. 1st International School of Ostrava - základní škola a gymnázium, s.r.o.
27. Biskupské gymnázium v Ostravě
28. Gymnázium Ostrava - Zábřeh
29. Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
30. Gymnázium Nový Jičín
31. Vyšší odborná škola DAKOL, Střední odborná škola a gymnázium DAKOL a Střední odborné učiliště DAKOL Karviná
32. Gymnázium a Střední odborná škola Orlová - Lutyně
33. Polské gymnázium – Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín, př. organizace
34. Gymnázium Františka Živného v Bohumíně
35. Gymnázium Karviná
36. Čtyřleté a osmileté gymnázium Frýdek-Místek
37. Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
38. Gymnázium BMA - křesťanské jazykové gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
39. Gymnázium Rýmařov
40. Gymnázium a Střední odborná škola Frýdek-Místek
41. Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál, příspěvková organizace
42. Základní škola a Městské osmileté gymnázium Bruntál

Olomoucký kraj

1. Gymnázium Uničov
2. Gymnázium Jeseník
3. Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2
4. Gymnázium Jana Opletala Litovel
5. Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
6. Církevní gymnázium Německého řádu Olomouc
7. Gymnázium Jakuba Škody Přerov
8. Slovanské gymnázium Olomouc
9. Gymnázium Zábřeh
10. Gymnázium Šumperk
11. Cyrilometodějské gymnázium a mateřská škola v Prostějově
12. Gymnázium Olomouc - Hejčín
13. Základní škola a Gymnázium města Konice
14. Gymnázium Šternberk
15. Gymnázium Kojetín
16. Gymnázium Lipník nad Bečvou
17. Gymnázium Hranice
18. Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov
19. Gymnázium Palackého a Střední odborná škola živnostenská Přerov, s. r. o.
20. Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc

Pardubický kraj

1. Gymnázium Mozartova, Pardubice
2. Gymnázium Česká Třebová
3. Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice
4. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
5. Gymnázium Aloise Jiráska Litomyšl
6. Gymnázium Jevíčko
7. Gymnázium Josefa Ressela Chrudim
8. Gymnázium Ústí nad Orlicí
9. Gymnázium Žamberk
10. Letohradské soukromé gymnázium Letohrad
11. Gymnázium Svitavy
12. Gymnázium Polička
13. Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
14. Gymnázium Moravská Třebová
15. Gymnázium Vysoké Mýto
16. Sportovní gymnázium Pardubice
17. Gymnázium Blansko
18. Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
19. Gymnázium K.V.Raise Hlinsko
20. Anglické gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Pardubice

Plzeňský kraj

1. Církevní gymnázium Plzeň
2. Gymnázium J.Š. Baara Domažlice
3. Gymnázium a Střední odborná škola Plasy
4. Masarykovo gymnázium Plzeň
5. Gymnázium Luďka Pika Plzeň
6. Gymnázium Plzeň
7. Gymnázium Blovice
8. Gymnázium a Střední odborná škola Rokycany
9. Gymnázium Tachov
10. Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
11. Gymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o.
12. Gymnázium J.S. Machara Brandýs nad Labem
13. Gymnázium Stříbro
14. Gymnázium Sušice
15. Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN Staňkov
16. Sportovní gymnázium Plzeň

Středočeský kraj

1. Sportovní gymnázium Kladno
2. Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
3. Gymnázium Jana Palacha Mělník
4. Gymnázium pod Svatou Horou Příbram
5. Gymnázium Václava Hraběte Hořovice
6. Gymnázium Kladno
7. Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
8. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Čáslav
9. Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
10. Gymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
11. Gymnázium Jiřího z Poděbrad Poděbrady
12. Gymnázium J.A. Komenského Nové Strašecí
13. Open Gate gymnázium Říčany
14. Gymnázium Příbram
15. Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav
16. Gymnázium Vlašim
17. Waldorfská škola Příbram - Základní škola, gymnázium a střední odborné učiliště
18. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
19. Masarykovo klasické gymnázium Říčany, s.r.o.
20. Gymnázium Říčany
21. Církevní gymnázium sv. Voršily Kutná Hora
22. Sunny Canadian International School
23. EKO gymnázium a Střední odborná škola multimediálních studií Poděbrady
24. Gymnázium Mnichovo Hradiště
25. Gymnázium Čelákovice
26. Gymnázium Mladá Boleslav
27. Gymnázium Františka Palackého Neratovice
28. Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
29. Gymnázium Český Brod
30. Gymnázium Karla Čapka Dobříš
31. Gymnázium Kolín
32. Gymnázium Joachima Barranda Beroun
33. Gymnázium Václava Beneše Třebízského ve Slaném
34. EDUCAnet - Soukromé gymnázium Kladno s.r.o.

Ústecký kraj

1. Gymnázium Lovosice
2. Gymnázium Jana Amose Komenského s.r.o. Dubí
3. Gymnázium Rumburk
4. Gymnázium T.G.Masaryka Litvínov
5. Gymnázium Chomutov
6. Podkrušnohorské gymnázium Most
7. Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václav Šmejkala Ústí nad Labem
8. Gymnázium Teplice
9. Gymnázium Kadaň
10. Gymnázium Jateční Ústí nad Labem
11. Gymnázium Žatec
12. Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
13. Gymnázium Varnsdorf
14. Gymnázium Roudnice nad Labem
15. Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov
16. Gymnázium Děčín
17. Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří
18. GYMNÁZIUM A STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA, PODBOŘANY, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
19. Gymnázium Česká Kamenice
20. Gymnázium Václava Hlavatého Louny
21. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště o.p.s. Litoměřice

Zlínský kraj

1. Gymnázium Otrokovice
2. Gymnázium Zlín Lesní čtvrť
3. Gymnázium Valašské Klobouky
4. Stojanovo gymnázium Velehrad
5. Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
6. Masarykovo gymnázium Vsetín
7. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
8. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
9. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
10. Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
11. Gymnázium Jana Pivečky Slavičín
12. Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
13. Gymnázium J.A. Komenského a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod
14. Gymnázium Kroměříž
15. Soukromé gymnázium a střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Kunovice